Mini Caseها در واقع همان کیس های معمولی می باشند ولی در ابعاد کوچک تر نسبت به کیس های معمولی تولید می شوند که بسیار مناسب استفاده در دفاتر اسناد رسمی میباشد. هر برندی برای کیس های مینی خود نام به خصوصی را انتخاب کرده و این تفاوت ابعاد را در آن نام نشان می دهند.

اگر در دفترخانه می خواهید از امکانات یک کامپیوتر قدرتمند قابل ارتقا در اندازه ای کوچک و جاگیری کمتری نسبت به کیس های بزرگ رایج، بهره مند شوید، یک مینی کیس انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. از آنجایی که در این مینی کیس ها تعداد 8-10 پورت اتصال یو اس بی وجود دارد، محدودیتی برای اتصال موس، کیبورد، توکن، کابل پرینتر و فلش و … وجود ندارد.

Mini Case در ایران غالباً به صورت کیس های استوک وارداتی عرضه می شوند. این کیس ها جمع و جورتر از کیس های معمولی هستند و برای افراد و کسب و کارهایی مانند دفاتر اسناد رسمی، پلیس 10+، دفاتر خدمات قضایی و دفاتر ازدواج و طلاق که تمایل دارند سیستم دسکتاپ آنها فضای کمتری را اشغال کند مناسب هستند.
هر یک از برندهای تولید کننده این سیستم ها، نام خاصی را روی این نوع از سیستم های تولیدی خودشان گذاشته اند تا این سیستم ها را از کیس های بزرگ تولیدی شان تمییز دهند. به عنوان مثال، شرکت HP نام مینی کیس های کارخانه خودش را small factor و شرکت DELL نام این کیس ها را ultra گذاشته اند.

مزایای کیس های کوچک نسبت به کیس های بزرگ چیست؟
مینی کیس ها با توجه به ابعاد و اندازه ی کوچکی که دارند دارای طرفداران زیادی هستند. و همچنین بسیار جمع و جورتر از آنها هستند. این قابلیت این کیس ها را برای استفاده در محیط های اداری ، دفترخانه اسناد رسمی، دفاتر ازدواج و طلاق ، … و حتی منازل بسیار مقبول ساخته است. البته این را هم نباید نادیده بگیریم که در نظر اکثریت افرادو کسب و کارها از جمله دفاتر اسناد رسمی، این کیس ها ظاهر شیک تری هم نسبت به سایر کیس ها دارا می باشند.

این نوع کیس نیز همانند سایر کیس ها، تا حدود زیادی قابلیت ارتقا دارد. رم، گرافیک و هارد این نوع سیستم مانند سایر کیس ها قابل ارتقا است.
بدنه کیس های مینی نسبت به سایر کیس های بزرگ مقاوم تر است و در صورتی که به زمین بخورند، خطر چندانی قطعات داخل آنها را تهدید نمی کند.

در ضمن این مینی کیس ها ویژه دفاتر اسناد رسمی، دفاتر خدمات قضایی، دفاتر ازدواج و طلاق و …. میباشد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09122022646 و 09120149749 تماس حاصل فرمایید.

مجموعه شرکت های سما رایان، با هدف حضور کارامد در صنعت فناوری اطلاعات و در حوزه سیستم های کنترل دسترسی و ارایه سخت افزارهای مرتبط با امنیت و کنترل هویت تاسیس گردیده است.